fotoselli kapı arıza çankaya

Fotoselli kapı arıza çankaya

Fotoselli kapı arıza çankaya denilince ilk akla gelen firmalardan biri olan Aykom sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı misyon edinmiştir. Profesyonel ekibi ile fotoselli kapı arıza montajı demontajı tamir ve bakım hizmetlerini yapmaktadır.

Fotoselli kapı arıza sistemlerinde en çok tercih edilen yana kayar modelidir. Diğerleri ise dairesel yana kayar, teleskopik yana kayar, yarı hermetik tam hermetik kapılar ve manuel ve otomatik döner kapı, sistemleridir.
Fotoselli kapılar, radarlarının bir cisim hareketi algıladığında açılması ve ayarlanabilir kısa süre içinde kapanması ile, insan giriş çıkışı olan yoğun olan işletmelerde özellikle tercih edilen kapılardır.
aykomotomasyon.com Ankara genelinde hizmet vermekte olup tüm otomatik kapı tamir servisi arayışlarınıza çözüm bulacağınız bir firmayız. Gerekli teknik bilgiye sahip olmanın yanında tüm fotoselli kapı arıza sistemlerinin marka bazında yedek parçalarımız mevcuttur.
Otomatik kapı kullanımı basit ve etkili olduğu için tercih edilir. Manuel olarak sabah akşam açıp kapatma sorunu olmadan kumanda sisteminden kontrol edebildiğiniz için  kolay kullanımı vardır. Fotoselli kapı arıza bu nedenden dolayı son yıllarda iş yerleri, alışveriş merkezleri, hastaneler, klinikler ve garajlarda tercih edilen bir sistemdir. Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine profesyonel kadrosuyla Aykom Otomasyon işinde tecrübeli güler yüzlü usta kadrosu ile arızalanan bakıma ihtiyacı olan fotoselli kapı arıza tamir servis hizmetlerini bizi arayarak sağlayabilirsiniz.
Otomatik yana kayar fotoselli kapılar, her türlü genişlik ve yükseklikte, her projeye ve detaya uygulanabilir niteliklere sahiptir. Aradığınız zaman sizlere ücretsiz keşif hizmeti veriyoruz ve projenizi detaylandırıp size sunuyoruz. Fotoselli kapılar da aynı zamanda sizlere aksesuarlarını da sunuyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Otomatik yana kayar fotoselli kapılar her türlü mağazalar, bankalar, büro, otel, süper marketler, restoranlar, üniversiteler, idari merkezler, iş merkezleri gibi birçok alanda uygulama imkanı bulur.

Fotoselli kapı arıza çankaya olarak  fotoselli kapıların kullanım alanları hakkında bilgi verecek olursak; ekmek fırını, pastaneler, hastaneler, fabrika, beyaz eşya, kuruyemişçi, şarküteri, kafeler, imalathanelerde, restoranlarda ve girişi çıkışı çok yoğun olan kapılar için çok elverişli, şık ve modern kapılardır.

Sizde Avantajlarımızdan yararlanmak istiyorsanız 0312 316 80 85 nolu telefonu aramanız yeterlidir.

fotoselli kapı arıza çankaya

fotoselli kapı arıza çankaya

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir